mercredi, 31. janvier 2018, Poznan, KORA - kochana - bezproblemowa szuka domu idealnego Poznań !

à partir de 31. janvier 2018 - 16:00 Jusqu'à 19:00
Poznan
PolandPoznan
Voir la carte
73 Personnes présentes
Description de l'événement
Kora, juz tydzień szuka domu ! Pomóżcie.. Znawcy rasy, zwierzoluby.. Inaczej bedziemy musieli oddac ja do hotelu ktory też trzeba co miesiąc opłacać pobyt.
Mamy ok tygodnia- dwóch maksymalnie na znalezienie domu stałego lub ODPOWIEDZIALNEGO DT / oferuję co miesieczne wyżywienie/

Jest suczką idealną do mieszkania w bloku aktywnego, wychodzącym na spacery ze wzgledu na to ze lubi przeskoczyc plot i zwiac :)

Cale swoje życie przesiedziala na dworze, teraz bardzo chętnie śpi na swoim miejscu na łóżku w sypialni. Jest bezproblemowym psem, można z nią robić wszystko, weterynarz powiedzial ze to anioł nie pies :-D
Zostala odrobaczona odpchpona, za ok miesiąc sterylizacja :)

Aktywny blok może być z dziećmi, psami mniejszymi i większymi ( kazde toleruje super ), koty również toleruje jak widać :)))))) ale jak mu ucieka 5 w domu to sobie je goni :P nic wiecej
Pięknie chodzi na smyczy i jest bardzo grzeczna.
Uwielbia być wyczesywana, stoi w miejscu i czeka aż skończę.
Kora jest u mnie i płotu nie przeskakuje od tygodnia, ale wolalabym aby miala plot trochę wyzszy niz 1,5 m ( mimo ze ja mam 1,3-1,5 )

Zostanie wysterylizowana. Posiada CZIP.


Afficher plus
Pomoc w postaci karmy też chętnie Kora przyjmie :)

Kora znajduje się teraz w Poznaniu :)
Tel kontaktowy 508 559 000

lundi, 13. mars 2017, Wroclaw, Wrocław Pozytywnie o porodzie: Wsparcie w porodzie.

à partir de 13. mars 2017 - 16:30 Jusqu'à 19:00
Voir la carte
29 Personnes présentes
Description de l'événement
Pora na kolejne spotkanie grupy wrocławskiej. Tym razem skupimy się na roli wsparcia w porodzie - temat, który przewijał się w trakcie wielu ostatnich rozmów.

Zapraszamy wszystkie kobiety chcące podzielić się własnym doświadczeniem oraz takie, które pragną wzbogacić wiedzę w temacie roli wsparcia w porodzie. Również ich partnerów a także wszystkie osoby zainteresowane tematem .

Na spotkaniach szanujemy WSZYSTKIE wybory kobiet! Niezależnie, czy marzy Wam się "cesarka na życzenie", czy poród lotosowy. Niezależnie na jaki wariant się już zdecydowałyście i jak przebiegał odbyty już poród.

To dobra okazja dla mam przed porodem, aby dowiedzieć się co nieco o sposobach zapanowania nad sytuacją i zyskania wsparcia od otoczenia w tym przełomowym wydarzeniu życiowym.
Co można zrobić, by opanować strach? Albo w ogóle mu nie ulec... Jak przygotować się do porodu, wreszcie jak można ulżyć sobie w odczuwanych skurczach porodowych... Na co możesz liczyć, czego się wystrzegać i jak w praktyce wygląda to, co opisują w rozmaitych "mądrych" książkach. I czy warto słuchać wszystkich mądrych rad ;-)

Prowadzi jak zawsze Magdalena Janowicz - pedagog, terapeutka, doula, mama trójki, w tym najmłodszej urodzonej w domu.
Doświadczeniami z uczestnictwa w porodach podzielą się zwykle obecne doule a przede wszystkim wszyscy chętni uczestnicy. Jak zawsze liczymy tez na zaprzyjaźnione położne :-)
Szczególnie zapraszamy młodych rodziców przed którymi dopiero doświadczenia porodowe.

Spotkanie jako część ruchu positivebirthmovement jest bezpłatne ale przydać się mogą środki na kawę, zdrowe ciacho w Uff
Miejsce jest przyjazne maluchom i mamom karmiącym :)

Afficher plus

Zapisy i ewentualne zapytania na maila magdawrocek@gmail.com lub jak się nie da inaczej na tel.605327636 - postaramy się odebrać zanim ogarnie nas wir nie tylko okołoporodowy ;-)
Fête des Lumières à Lyon

Fête des Lumières à Lyon

samedi 04. décembre 2027
3298 shares
Rendez-vous dans dix ans !

Rendez-vous dans dix ans !

mercredi 01. juillet 2020
4020 shares
☼ Camping sur la lune ☼
dimanche 14. juillet 2030
3562 shares
Dans 10 ans !
dimanche 14. juin 2020
3115 shares
Les 40 ans de Manu, grosse soirée à l'Elysée !
vendredi 21. décembre 2018
3028 shares
Zeus Races - Dog-stacle
dimanche 01. juillet 2018
3 shares
Feestweek Vroomshoop 2018
mercredi 05. septembre 2018
10 shares
The Ultimate 42 CampFest Weekend!
vendredi 10. août 2018
9 shares
Trouver des événements les plus intéressants
Obtenez des recommandations pour des événements en fonction de votre goût Facebook. Seulement cliquez sur, ça y est!Montrez-moi des événements propices pour moiPas maintenant