четверг, 17. мая 2018, Россия, LMF 2018

от 17. мая 2018 - 10:00
до 19. мая 2018 - 15:00
197 люди, посещающие
описание события
Уявіть собі споживача вашого медіа-продукту. Уявіть весь масив інформації, який його оточує, безліч каналів та джерел, які конкурують за його увагу щосекунди. А ще прослідкуйте за технологічними трендами і уявіть як виглядатиме медіа-ринок завтра. І післязавтра. І після-після… І ще додайте до цього плани політиків, держав, олігархів та організованих злочинних груп, які розглядають медіа як засіб впливу, маніпуляцій та гібридних воєн. І не забудьте про світові медіакорпорації, які вже зараз знають про вашу аудиторію значно більше, ніж ви самі.

Чи залишиться в цьому океані безжальної конкуренції, переповненому уламками як колишніх новинних гігантів, так і невдалих молодих стартапів, місце на дискусію про стандарти, об’єктивність та відповідальність? Чи залишиться в ньому місце для вас?

Як встигати за змінами алгоритмів, навичок аудиторії і при цьому зберегти та розбудувати головне — довіру? Адже попри бурхливий розвиток медіаіндустрії саме довіра виявилась найбільш дефіцитною цінністю.

Львівський медіафорум надає своїй аудиторії унікальну можливість протягом трьох днів зануритись в атмосферу концентрованої професійної дискусії на тему майбутніх викликів та актуальних проблем медіа. Сотні професіоналів медіа-індустрії з України, Європейського Союзу, Північної Америки та Азії поділяться своїм досвідом та знаннями у формі презентацій, майстер-класів та публічних інтерв’ю.

Наша програма поділена на тематичні напрямки:
– Контент: як творити якісні тексти, відео, фото та аудіонаповнення в нових умовах.
– Технології: як прогрес змінює медіасередовище, і що потрібно знати нам, аби не програти в конкуренції.
– Гроші: що таке ринок реклами сьогодні, і як медіа можуть заробляти у світі, де панують пошукові сервіси і соціальні платформи.
– Культура і медіа: хто тут курка, а хто яйце? Чи здатні медіа формувати культурні тренди, чи лише підлаштовуватись під той запит, який вже сформований в аудиторії
– Політика: якими є шанси реформувати та розвинути суспільне мовлення в Україні, поширити стандарти вільної журналістики в приватних медіа, та що чекає нас у зв’язку з російською агресією, майбутніми виборами та іншими політичними та геополітичними викликами.
– Медіаосвіта та перспективи: можливість ознайомитися з освітніми та грантовими програмами для медіа та громадських організацій.

Показать больше

LMF – це не просто медіатрадиція. LMF – це якісні знання, неординарний досвід та чудове місце для продуктивних знайомств. Львів у травні чудовий – тож скористайтесь нагодою і подаруйте собі три дні медіадрайву!

Реєстрація —
Black Rebel Motorcycle Club / Kyiv / 15.06

Black Rebel Motorcycle Club / Kyiv / 15.06

пятница 15. июня 2018
238 shares
KYIV WINE фестиваль вина

KYIV WINE фестиваль вина

суббота 02. июня 2018
227 shares
Deep Purple, Kyiv, 6.06.18
среда 06. июня 2018
225 shares
Australia v France
суббота 16. июня 2018
130 shares
СоБытие "Живое Образование"
воскресенье 10. июня 2018
100 shares
Олег Винник. 2 червня. Львів
суббота 02. июня 2018
100 shares
BeLive 2018
четверг 21. июня 2018
98 shares
Ulichnaya Eda. Cheat meal
пятница 01. июня 2018
93 shares
Найти более интересные события
Получить рекомендации для мероприятий, основанных на Facebook вкус. Только нажмите, вот оно что!Покажите мне события, подходящие для меняне сейчас